XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 552 213 67 69
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda

2018 yılında ailemize  katılan yeni üyemiz ile birlikte,çoğu bilinçli anne-baba gibi biz de,artık hayatın başka bir boyutuna dahil olduğumuzu anladık. Bebeklerimizin,bazı durumlarda ne kadar hassas olduklarının ve onlar için kullandığımız pek çok ürüne daha fazla dikkat etmemiz gerektiğinin,bir kez daha farkına vardık.

Her yeni anne baba gibi,bebeğimiz için deneyimlediğmiz ürünler ,bebeğimizi mümkün olduğunca konforlu ürünler ile buluşturma hevesimizin artmasını sağladı.

Bebeğimizi kucağımıza aldığımız ilk günden itibaren ,miniklerimiz için en hassas konuların bakım ürünleri, beslenme araç ve gereçleri, kullanılan tekstil ürünleri olduğu fikrine sahip olmamız ile birlikte deneyimlediğimiz  ve memnun kaldığımız ithal ve yerli ürünleri sizlerle ,online satış sitemizde buluşturmak istedik.

Baby Biberon olarak çabamız,aslında ebeveynler için en hassas  ve zorlu dönem olan 0-3 yaş grubuna hitap etmek ,sizlerin yapacağı seçimlerle, bebeklerinizin en hassas olduğu dönemde doğru ve doğal ürünler ile dünyaya uyum sağlamalarıdır.

Sevgili Ebeveynler  ;

Sizleri, güven ve keyifle alışveriş yapabileceğiniz sitemize her zaman bekleriz.

Sevgiler … 

Baby Biberon Ailesi