XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 552 213 67 69
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: 1304906830
Stok Durumu: Tanıtım Amaçlı

Tiny Love Park Yatak Dönencesi Meadow Days

Ürün Tükendi


 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Sipariş Bilgileri
 • Açıklama

  Gülümseyen karakterlerin iri gözleri ve dönencenin yavaş hareketi, yumuşak müzikle birlikte bebeğin görme ve ses duyusunu harekete geçirir.

  Yatıştırıcı müzik ve sabit hareket, bebekleri teşvik eder ve onlara güven veren bir atmosfer yaratır.

  Bebekler, beşiğinde yatarken veya bebek arabasında otururken, hareketli karakterlere mırıldanarak, gülümseyerek ve biraz bebek konuşması yaparken, iletişim ve dil becerilerini geliştirirler.

   

  0-3+ ay:

  Bebekler, çok küçük yaşlardan itibaren, gittikleri her yere bu dönencelerini alarak güvenlik ve süreklilik duygusunu takdir edeceklerdir.

   

  3-6+ ay:

  Dönencenin tasarımı, görüşü henüz gelişmemiş ve bulanık olan küçük bebekler için ideal görsel uyarımı sunar. Net tasarım ve gülen yüzler, bebeğin görme duyusunu harekete geçirecek ve gelişimini teşvik edecektir.

   

  6+ ay:

  Bebeğin kelime dağarcığını oluşturmaya başlamak için dönencede asılı duran gülümseyen karakterlere dikkat edin: "Tilki Christopher nerede? İşte burada! Kirpi Marie nerede? İşte orada!"

   

  Evrensel ataşman çoğu bebek ürününe uyar

  30 dakikaya kadar 5 sürekli melodi

  Sessiz çalışma modu

  Bebek taşıyıcı için cırt cırtlı ataşman

  Bebek arabası için büyük klips

  Dönenceye takılan oyuncaklar ayrıca çıkartılıp oynanabilir.

  Ürün Özellikleri 

   

  • Park yatak, puset ve ana kucaklarına kolayca bağlanabilen özel aparatlar, 

  • 30 dakika kesintisiz müzik ve 5 değişik melodi, 

  • Hareket halindeyken bebeğe aşinalık hissi veren bu sevimli oyuncak, rahatlatıcı melodileri ve yavaş hareketleri ile bebeği rahatlatır. 

   

  Ürünün Fonksiyonları: 

   

  • 0-3 ay arası: Özel seçilmiş melodilerle bebeğinizin işitme duyusunu geliştirir ve bebeğinizi sakinleştirir. 

   

  • 1-3 ay arası: Bebekler ilk aylarda sadece siyah & beyaz rengini rahatça görebildikleri için özel olarak tasarlanmış oyucaklar üzerindeki siyah beyaz koniler, bebeğinizin görsel uyarıcılarını geliştirir. 
    

  Daha sonraki aylarda artık tüm renkleri ayırt edebilen bebeğiniz, standart bir hareketle dönen 3 hayvan arkadaşlarına bakmaktan ve onları gözleriyle takip etmekten keyif alır, böylece görsel becerileriyle beraber, ince motor becerilerini(zayıf göz kasları) ve algılama yeteneği de güçlendirir. 

   

  Müzik dinlemek bebeğinizin dil ve iletişim gelişiminde katkıda bulunurken, müzik ve hareket kombinasyonu, bebeğinizin duygusal zekasının gelişmesinde yardımcı olur. 

   

   

  • 3-5 ay arası: Bebeğinizin derin algılama becerilerini geliştirir, bir diğer deyişle bebeğin gözleri üç boyutlu algıyı sağlayacak şekilde koordine olur ve bebeğinizin çeşitli mesafeleri görmesini sağlar.  

  Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!

 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.